Kuruluş felsefesi kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan BAY AHSAP®
  İnşaat mobilya sektöründe siz değerli müşterilerine proje bazında hizmet vermektedir. Başlıca faaliyet alanları Islak hacimlerde kabin sistemleri lavabo tezgahları  pisuar  bölmeleri   soyunma  dolapları  olan  firmamız,  Genel mekanlarda  Tüm  mobilya işleri Laminat kapılar  Bankolar duvar  kaplamaları sedye bantları  masa tablaları  ofis  bölmeleri  bina iç  ve  dış cephe kaplamaları olmak  üzere  bir  çok  kalemde  hizmet  vermektedir. Hizmet  verdiğimiz  tüm kalemlerde kaliteyi ön planda  tutan  BAY AHSAP®  hedeflerini  sürekli  olarak  yenilemekte   ve  sektörde  marka  olma  yolunda  emin adımlarla ilerlemektedir.  Bu  ilerlemesini  teknolojik  altyapısıyla destekleyen  teçhizat ve ekipmanlara sahip olan firmamız  özellikle CNC  makine  kullanılmasıyla  oluşturulacak  birçok  özgün  tasarıma  imza  atmaktadır.   Genç deneyimli  ve konusunda  uzmanlaşmış  çalışanlara sahip olması; imalat sürecinden iş teslim sürecine kadar olan tüm konuların  profesyonelce  çözümlenmesi,  İşin  kaliteli  ve  hatasız  şekilde  teslim  edilmesini sağlamaktadır.
        Proje bazında  kaliteli  ve  büyük işlere  imza atan   BAY AHSAP®    siz değerli müşterilerine  çözüm  ortağı olarak hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Gerek  konutlarda,  gerekse ticari alanlarda kullanılan  Akrilik,  uygulamacıların,  inşaat
mühendislerinin,  mimarların ve tasarımcıların
dikey ya da yatay yüzey ihtiyaçlarını karşılayan
bir üründür.
 

    

Aklınıza gelebilecek  tüm  iç ve dış cephelerde kullanılabilen  Compact Laminat bir çok renk
seçeneğiyle tamamen doğal ahşap görünümü , bakım gerektirmemesi ve 10 yıl garanti süresi ile
Yeni nesil cephe kaplaması.
 

BİZDEN HABERLER 
  • BAY AHŞAP CUBİCLE SYSTEMLERDE SEKTÖRE YENİ BİR SOLUK GETİRİYOR; Doğru adres... Doğru zaman... Kaliteli işçilik parolasıyla sektöre giriş yapan bay ahşap  siz değerli müşterilerinin  en iyisine layık olduğunu düşünerek detaylarda kalan kaliteyi açığa çıkarmaktadır.
  • BAY AHŞAP YENİ SERİLERİYLE KARŞINIZ DA ;  İnci ve Yakut serisi cubicle sistemlerde de, estetiği ve kaliteyi bir arada sunuyor.
  • MASA TABLARI ARTIK COMPACT LAMİNAT MALZEMEDEN TERCİH EDİLİYOR; Compact   laminat   malzeme   ile   yapılan   masa   tablaları   kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması özelliğiyle tercih ediliyor.
  • MODERN ÇAĞIN VAZGEÇİLMEZ ÜRÜNÜ COMPACT LAMİNAT; Artık doğru adreste işlenmektedir. Compact laminat malzeme ile yapılan masa tablaları kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması özelliğiyle tercih ediliyor. bay ahşap makina parkuru sayesinde müşterilerine en zor detaylarda en iyi performansı sunmaktadır. Cnc makina ile istenilen yüksek performans hatasız kesim ...
Bir Telefon Kadar
Yakınız


  FABRİKAMIZDAN İMALAT GÖRÜNTÜLERİ  

Ziyaretçiler
İthal malzeme
Deneyimli işçilik
Kaliteli hizmet
Teknolojik altyapı
Genç fikirler
Sınırsız hayalgücü

BAY AHSAP®
  1  2  3 4  
 
Copyright © 2010  Telif Hakları BAY AHSAP® ' a Aittir.
DESIGN BY CIHANGIR